Znak Jakości KidZone – certyfikat dla znanej firmy

Marka Meble Wójcik uzyskała prestiżowy certyfikat – Znak Jakości KidZone. Certyfikat jest przyznawany firmom, które adresując swoją ofertę do segmentu rodzinnego, kierują się zasadą najwyższej jakości w działalności biznesowej.

Projekt Znak Jakości KidZone jest skierowany do firm zajmujących się produkcją, dystrybucją czy handlem usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego a szczególnie do dzieci. Celem projektu jest wyróżnienie i promocja tych firm, które w swoich działaniach kierują się zasadą najwyższej jakości.

Projekt jest realizowany w trzech kategoriach ogólnych oraz w kilkudziesięciu szczegółowych. Działalność firmy oceniana jest w oparciu o 5 wymiarów jakości – satysfakcję klientów, jakość pierwotną/wtórną (m.in. jakość produktów i usług), innowacyjność, elastyczność (m.in. orientacja na klienta, czas realizacji), efektywność operacyjną (m.in. efektywność pracy, przewaga konkurencyjna) i kilkanaście kryteriów oceny. Podczas analizy działalności firmy pod uwagę są brane również takie aspekty jak m.in. niezawodność, potencjał, dostępność, kompetencje, wiarygodność, rzetelność, odpowiedzialność, bezpieczeństwo, znajomość potrzeb klientów, czas oraz cena.

Bardzo się cieszymy z przyznanego Certyfikatu Jakości KidZone, zostaliśmy docenieni za wysiłek włożony w dostosowanie naszych produktów do najwyższych standardów. Jako firma z rodzinnymi tradycjami, produkująca m.in. meble dla dzieci i młodzieży, naszą misją jest najwyższa jakość i zadowolenie klientów. – mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu.

Leave a Reply