Zestawy kreatywne – pomysł na prezent!

Szósty grudnia zbliża się wielkimi krokami. Zastanawiasz się jak zaskoczyć bliskich wyszukanym, oryginalnym i niedrogim prezentem? Chętnie podsuniemy Ci kilka pomysłów! Zainspirujcie się kolekcją kreatywnych zestawów artystycznych Reeves!

Namawiajmy dzieci na wymyślanie i tworzenie prezentów! To rozwija ich wyobraźnię, zdolności manualne oraz plastyczne, a poza tym może stać się doskonałą zabawą również dla nas – dorosłych!

Rysowanie po numerach - Maluje.pl

Gotowe zestawy do malowania, dostępne na stronie maluje.pl, to prawdziwa skarbnica pomysłów na prezenty. Waszej uwadze polecamy szczególnie tzw. malowanie po numerkach – gotowe szkice, które wystarczy wypełnić odpowiednio dołączonymi do każdego zestawu farbami bądź kredkami. Zestawy do malowania po numerach to zarówno przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia,  proste kolorowanki, jak i mnóstwo fantastycznych, wymagających większych umiejętności propozycji dla dorosłych – obrazy współczesnych malarzy, pejzaże, portrety, czy zestawy do reprodukowania dzieł klasyków malarstwa.

Kolorowanka - Maluje.pl

Poznawanie kolejnych technik malarskich i stylów będzie w nadchodzącą zimę łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zestawy przygotowane przez firmę Reeves cechuje wysoka jakość wykonania  i niezwykła  staranność. Duży wybór wzorów o szerokiej tematyce gwarantuje, że każdy  znajdzie tu propozycję dla siebie.

Wydrapywanka - Maluje.pl

W ofercie sklepu maluje.pl znajdują się przygotowane przez profesjonalistów zestawy wprowadzające w poszczególne techniki przy użyciu farb akwarelowych, farb akrylowych,  ołówka lub kredek. Wszystkie zestawy zawierają podkład malarski z gotowym, nadrukowanym szkicem obrazka, opisane numerycznie kolory, pędzelek, oraz paletę kolorów farb odpowiednio dobraną do danego obrazu. Wszystko to wyprodukowane z materiałów bardzo wysokiej jakości.

Wydrapywanka - Maluje.pl

Kreatywny sklep artystyczny ma w swojej ofercie również wydrapywanki, czyli coś w rodzaju małej grafiki. Polegają na wydrapaniu (odsłonięciu) za pomocą dłutka wzoru naniesionego na specjalnej płytce. Dostępne są w wersji srebrnej i złotej. To świetny sposób na rozwijanie cierpliwości i zdolności manualnych u nieco starszych dzieci oraz miły sposób na relaks dla każdego.

Wydrapywanka - Maluje.pl

Wygląda na to, że w tym roku nie musi być w kwestii prezentów nudno i banalnie. Rozluźnijcie się, pędzle w dłoń i do dzieła – czas na malowanie! Jeśli trochę się postaracie, będzie to świetna  rozrywka i doskonały sposób na artystyczną zimę! Kto wie, może odnajdziecie w sobie prawdziwą pasję i sztuka zagości w waszym życiu na dłużej.

Leave a Reply