Uniwersalna biel w pokoju nastolatka

 

Polska marka mebli dla dzieci i młodzieży BAGGI Design zainspirowana powracającą modą na jasne wnętrza oraz uniwersalne kolory stworzyła kolekcję „White Tattoo“, która odpowiada oczekiwaniom podążającym za modą nastolatkom.

To system białych mebli przełamanych delikatnym grawerem stylizowanego geometrycznego wzoru. Świetnie komponuje się we wnętrzu zarówno nastolatków, jak i dorosłych osób. Szeroka oferta elementów kolekcji „White Tatto“ pozwala na dowolne kombinacje aranżacyjne, co w połączeniu z jasną kolorystyką czyni ją niezwykle funkcjonalną i uniwersalną

Wybierając kolor mebli, niezależnie czy do kuchni czy do sypialni, należy pamiętać, że powinny one nam służyć przez lata. Dlatego powinny być neutralne i dawać pełną dowolność w zmianach wystroju wnętrza. Powracająca do łask biel jest zarówno praktyczna, jak i ponadczasowa, dzięki czemu coraz chętniej wybierana do pokojów nastoletnich pociech. Białe meble świetnie sprawdzają się w urządzeniu wnętrza, dzięki nim przestrzeń staje się większa i klarowna, pozwala na rewolucje aranżacyjne oraz realizację najbardziej szalonych pomysłów nastoletniego mieszkańca.

BAGGI Design kolekcja „White Tattoo“

 

Leave a Reply