Subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży

Ta wiadomość ucieszy miłośników polskiego designu i stylowego dziecięcego wzornictwa. Parole to klasyczna, bardzo subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim.

Po ToTo i Mini to już trzecia kolekcja wypuszczona przez markę w tym roku.  Dziecięce meble lubiane przez polskie gwiazdy doceniają przede wszystkim rodzice, ale również dziennikarze i blogerzy. Pinio jak zwykle stawia na uniwersalny i ponadczasowy design, doskonałą jakość wykonania i dbałość o detal. Biel i pastelowe odcienie dają ciepło i wytchnienie dla oka oraz niepowtarzalny klimat. Chcąc dać jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, projektanci zaprojektowali specjalne grafiki, które nadrukowane na drzwiach szafy i komody stworzą niepowtarzalny klimat, zarówno w pokoju niemowlęcia, jak i starszego dziecka. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni w przyszłości (np. gdy dziecko już dorośnie) i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym.

Kolekcja mebli Parole marki Pinio

Dodatkowo, na specjalne życzenie meble mogą zostać personalizowane imieniem dziecka. Dla tych, którzy cenią sobie klasykę, Pinio proponuje zestaw w wersji białej (również z białymi uchwytami).

Parole, to kolekcja ponadczasowa, która dzięki wielości brył i funkcjonalności rozwiązań, może służyć dziecku przez wiele lat – od „kołyski“ aż do wieku szkolnego.

Kolekcja mebli Parole marki Pinio

Meble w całości wykonane są z lakierowanej na kolor biały płyty MDF. Uchwyty występują w trzech wariantach kolorystycznych: białym, zielonym lub toffi. Kolorowe uchwyty dostępne są w opcji z określonym nadrukiem. Lubimy takie wybory!

Kolekcja mebli Parole marki Pinio

 

Leave a Reply