Sofa w wersji mini. Propozycje do pokoju najmłodszych

Kiedy urządzamy pokój naszych pociech, zwracamy uwagę, aby był funkcjonalny, przytulny i żeby nie poddał się zbyt szybko upływowi czasu. Ważnym elementem pokoju dziecka lub nastolatka jest wygodne miejsce do spania. Wybierając do tego celu sofę w wersji mini z oferty Black Red White, dajemy nastolatkowi uniwersalny mebel, zapewniający komfort snu, wygodę przyjmowania kolegów oraz miejsce do czytania i wypoczynku.

fot. Black Red White

Minisofa to wielofunkcyjny mebel, który doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka i nastolatka, szczególnie jeśli do zagospodarowania mamy niewielką przestrzeń. Szeroki wybór modeli minisof Black Red White – o różnych funkcjach i w odmiennych stylach – pozwoli wybrać najlepszą opcję do pokoju każdej pociechy!

Standardem wśród minisof jest funkcja rozkładania, a niewątpliwą zaletą wielu modeli także wyposażenie w pojemnik na pościel. Dzięki tym udogodnieniom dziecko ma w dzień więcej przestrzeni do zabawy! Tego rodzaju meble jak sofa Bunio, Ida czy Zara, pozwalają na optymalne wykorzystanie potencjału dostępnej przestrzeni. Kompaktowe meble spełniają swoją funkcję także w dzień, dzięki wygodnym kształtom oparć oraz podłokietnikom. Swobodnie można na nich czytać, grać, oglądać albo przyjmować gości.

Różnorodność dostępnych kolorów tkanin obiciowych oraz stylów sof pozwala na wybór rozwiązania dostosowanego do wystroju wnętrza, pozostałych mebli, wieku i gustu dziecka oraz oczekiwań rodziców. Przykładowo, sofa Pola i Ida dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych, a sofa Bunio – w trzech. Minisofa to wygodne rozwiązanie, które zapewni dziecku codzienny komfort wypoczynku i przestrzeń do zabawy.

fot. Black Red White

Więcej inspiracji i adresy salonów można znaleźć na stronie www.brw.com.pl oraz w najnowszym katalogu mebli

Leave a Reply