Seria mebelków Mini, czyli mini-zmiany na wiosnę

Utrzymane w białej, jasnej kolorystyce meble będą pasowały do dowolnego wnętrza i dopasują się do potrzeb małych, średnich i zupełnie dużych dzieci. Kolekcja Mini stworzona przez Pinio, to seria  niezwykle uniwersalna, jednocześnie wytrzymała i wizualnie lekka.

Mini-zmiany na wiosnę

Wiosną przychodzi czas na zmiany. Dzięki dłuższym, bardziej słonecznym dniom wstępują w nas nowe siły i masowo zabieramy się za wiosenne porządki. Często wtedy pozbywamy się niepotrzebnych gratów i starych sprzętów, z których wyrosły już nasze dzieci. Zmywamy z okien zimową szarugę, wyczekując lepszej pogody. Także wtedy, najczęściej zabieramy się za niewielkie remonty, decydujemy się zmienić pracę, przejść na dietę, albo rzucić niesłużące nam przyzwyczajenie.

Kolekcja Mini od Pinio

Żeby pomóc sobie wytrwać w wiosennych postanowieniach, do domowego wnętrza należy wprowadzić trochę motywującej świeżości. Najprościej będzie zacząć od tekstyliów. Zasłonki w salonie, sypialni i dziecięcym pokoju wymienić na nowe, lżejsze, w jaśniejszych i bardziej wiosennych kolorach. To ważne, żeby nasi najmłodsi i najbliżsi budzili się codziennie i zasypiali w miejscu, które poprawia nastrój. Wiosna to świetny czas na założenie własnej kuchennej hodowli ziół i wprowadzenie roślin oczyszczających powietrze do sypialni i dziecięcego pokoiku.

Kolekcja Mini od Pinio

Przemeblowanie

Lekkie meble łatwo przesunąć, a ile dobrego może przynieść nowy, lepszy układ pomieszczenia wiedzą tylko ci, którzy przez wiele miesięcy musieli potykać się o starą, drewnianą komodę, którą w prezencie wyprawkowym podarowała dla swojego nowo narodzonego siostrzeńca cioteczna babcia.

Kolekcja Mini od Pinio

Odważna decyzja o wystawieniu takiego starego graciska na aukcje, może pomóc wprowadzić do wnętrza więcej przestrzeni i „powietrza”. Dawniej projektowane meble miały być przede wszystkim solidne i ozdobne. Wtedy nikt nie brał pod uwagę dynamicznie zmieniających się warunków w pędzącym społeczeństwie. Nikt nie projektował mebli, które będą „rosły” razem z dzieckiem. Komoda tam gdzie stanęła – miała już po prostu stać.

Kolekcja Mini od Pinio

Nowoczesne meble

Zaprojektowane na miarę współczesnych czasów meble zawsze powinny być lekkie i łatwe do przesunięcia, przetransportowania i codziennej pielęgnacji. Dziś także zwracamy większą uwagę na pochodzenie materiału i jego wpływ na środowisko naturalne.  Wciąż jednak meble powinny być inwestycją na lata. Tak naprawdę wcale nie łatwo jest znaleźć kolekcje mebli, które biorą wszystkie te czynniki po uwagę. Mini, zaprojektowane przez Pinio jest kolekcją minimalnego ryzyka, która dopasuje się zarówno do wieku dziecka, jak i zmieniającego się wnętrza.

Kolekcja Mini od Pinio

Leave a Reply