Nowa odsłona bestsellerowej kolekcji mebli

Kultowa już kolekcja Marsylia marki Pinio powraca – tym razem w nowej, bardziej przystępnej odsłonie. Ekskluzywna kolekcja, inspirowana swobodnym i przytulnym klimatem Lazurowego Wybrzeża – pojawiła się na europejskim rynku w wersji z płyt MDF. Dzięki temu stała się dostępna dla szerokiego odbiorcy.

Kolekcja Marsylia marki Pinio

 

Francuska Riwiera w Twoim domu

Niemal każdy, kto wypoczywał na Lazurowym Wybrzeżu, z sentymentem wspomina swobodną, jakby domową atmosferę, która udziela się odwiedzającym. Idąc tropem tych niezwykle miłych i przytulnych skojarzeń, marka Pinio postanowiła stworzyć kolekcję inspirowaną Francuską Riwierą. Kolekcja „Marsylia” to zestaw mebli, który ujmuje oryginalnym wykonaniem i (podobnie jak malownicza nadmorska miejscowość) stanowi  urokliwą, spójną całość, wprawiającą w zachwyt wszystkich estetów. Kolekcja zdobyła rzesze fanów na rodzimym i zagranicznym rynku, dlatego producent wyszedł naprzeciw osobom z węższym portfelem zakupowym. Najnowsza kolekcja w wersji z MDFu wyglądam niczym nie różni się od drewnianego pierwowzoru. Została jednak wzbogacona o nowe bryły oraz praktyczne rozwiązania.

Kolekcja Marsylia marki Pinio

 

Z nowości w ofercie znajdziemy wysoką szafę dwu- oraz trzydrzwiową. W łóżeczku pojawiły się plastikowe nakładki, które chronią mebel przed uszkodzeniami. Kolekcja została również wyposażona w system cichego zamykania, dzięki któremu przygotowując wyprawkę na kolejny dzień, rodzice nie będą musieli bać się o spokojny sen dziecka.

Kolekcja Marsylia marki Pinio

 

Pinio rośnie wraz z dzieckiem

Kolekcja „Marsylia” w wersji z płyt MDF posiada unikalną cechę – rośnie wraz z dzieckiem. Jest na tyle uniwersalna, że pozwala na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. „Marsylia” posiada system dodatkowych brył, dzięki którym łatwo zaadoptować ją na potrzeby maluszków, jak i starszych dzieci. Innymi słowy – łóżeczko dla niemowlaka można łatwo zmodyfikować, tak aby stało się wygodnym tapczanem dla przedszkolaka.

Kolekcja Marsylia marki Pinio

 

Kolekcja marki Pinio nawiązuje do tego, co w klimatycznej Francji najpiękniejsze.  La Plage,  La Mer oraz Le Soleil – to tylko kilka z nazw motywów, za sprawą których dzieciaki w swoim pokoju zawsze będą czuć się trochę jak na wakacjach. Co więcej,  na specjalne życzenie klienta firma wykona dowolny napis. To prosty i jakże efektywny sposób na to, by spersonalizować meble naszego dziecka.

Kolekcja Marsylia marki Pinio

 

Nie tylko dla miłośników Francji

Bardzo cenię kolekcję Marsylia. Mimo, że do jej stworzenia inspiracją stały się klimaty francuskiego letniska, to urok i prostota poszczególnych mebli sprawiają, że stosować je można nie tylko we wnętrzach o francuskim charakterze – mówi Anna Chmielewska, projektantka z HolArt Studio. – Białe meble z pionowym ryflowaniem świetnie wpisują się w skandynawskie stylizacje. Znakomicie łączą się z marynistycznymi motywami. Również bardziej bajkowe, kolorowe dodatki wyglądają świetnie w połączeniu z kolekcją „Marsylia”. Cieszy mnie, że kolekcja powiększa się o wersję z płyt z MDFu, gdyż będę mogła ją proponować szerszemu gronu rodziców – dodaje.

Leave a Reply