Nowa baśniowa kolekcja lamp dla małej księżniczki

Dziewczynki to z natury estetki. Wrażliwe na piękno, przywiązują dużą wagę do wyglądu przedmiotów znajdujących się w ich otoczeniu. Dlatego też aranżacja pokojów naszych córek wymaga starannego doboru elementów dekoracyjnych, w tym również opraw oświetleniowych. W zgodzie z dziewczęcymi upodobaniami powstała nowa kolekcja lamp QUEEN firmy Technolux, która zachwyca fantazyjnymi kształtami i uroczą kolorystyką.

Baśnie odgrywają ważną rolę w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Zawarty w nich motyw walki dobra ze złem uczy wrażliwości, a fantastyczny świat zaludniony magicznymi postaciami rozwija kreatywność. Aby wnieść do domu odrobinę baśniowej magii, projektanci firmy Technolux stworzyli niezwykłą serię lamp QUEEN, przeznaczoną do oświetlenia i ozdobienia pokojów dziewczynek. Dzięki niej nasze pociechy, we wnętrzach urządzonych niczym królewskie komnaty, poczują się jak najprawdziwsze księżniczki z bajki.

Kinkiet z kolekcji lamp QUEEN firmy Technolux

Kinkiet z kolekcji lamp QUEEN firmy Technolux

Bo fantazja jest od tego

Wystrój pomieszczeń, w którym dzieci będą chętnie spędzały czas na naukę, zabawę oraz wypoczynek, to nie lada wyzwanie. Zanim rodzice zdecydują się na określoną aranżację muszą poznać oczekiwania ich maluchów. Kolekcja QUEEN firmy Technolux, na którą składa się 5 opraw oświetleniowych o iście bajkowym designie, powstała z myślą o małych damach pragnących zamienić swoje pokoje w zaczarowaną krainę. Wszystkie lampy z serii QUEEN swoim wyglądem nawiązują do atrybutów księżniczki i królewskiego dworu. Do wyboru mamy fantazyjny pałac (Queen I zwis), uroczą karocę zaprzężoną w konie, dostępną jako zwis QUEEN II bądź kinkiet QUEEN III, a także 2 kinkiety w kształcie rumaka (QUEEN I kinkiet A) oraz karety (Queen I kinkiet B). Nowa linia wpisze się w gusta naszych córek także za sprawą pastelowej gamy kolorystycznej. Barwne dekoracje przypominające dziecięce wycinanki w różnych odcieniach różu w połączeniu z bielą nadadzą pomieszczeniu dziewczęcego czaru oraz wdzięku.

Kinkiet z kolekcji lamp QUEEN firmy Technolux

Zwis z kolekcji lamp QUEEN firmy Technolux

Magicznie funkcjonalne

Kolekcję QUEEN firmy Technolux cechuje nie tylko nieprzeciętny wygląd, ale również uniwersalność zastosowania. Dzięki użytym materiałom, precyzji wykonania oraz designowi, który sprawdzi się w pokoju od niemowlęcia do nastolatki, możemy mieć pewność ze lampy z tej serii będą stanowić inwestycję na długie lata. O praktycznej stronie linii świadczy również fakt, iż oprawy oświetleniowe posiadają od jednego do trzech źródeł światła. Możemy zatem do woli puścić wodze fantazji i zaaranżować wnętrza najmłodszych domowników w zależności od ich potrzeb oraz wieku. Nad łóżkiem z baldachimem, obowiązkowym elementem dekoracyjnym wnętrza małej księżniczki, będą się prezentować zjawiskowo zwisy QUEEN I zwis o wymiarach 100 cm x 30 cm oraz QUEEN II zwis o rozmiarze 90 cm x 36 cm. Największy z kinkietów QUEEN III (67 cm x 18 cm), posiadający trzy reflektorki, doskonale oświetli przewijak, toaletkę bądź kącik zabaw. Mniejsze kinkiety QUEEN I kinkiet A (34 cm x 18 cm) oraz QUEEN I kinkiet B (25 cm x 18 cm), zawieszone przy dziecięcym łóżku rozproszą mrok delikatnym światłem, który ułatwi spokojny sen naszych maluszków.

Zwis z kolekcji lamp QUEEN firmy Technolux

Lampy z kolekcji QUEEN firmy Technolux to sposób na udaną aranżację pokojów dziewczynek. Pastelowa gama kolorystyczna oraz fantazyjne kształty wzbudzą w najmłodszych domownikach pozytywne emocje sprzyjające wypoczynkowi, nauce oraz zabawie.

Leave a Reply