Naklejki dekoracyjne nie tylko do pokoju najmłodszych

Czasem naprawdę trudno je upilnować. Gdy tylko wyczują w domowych wnętrzach powiew nudy, od razu mocno przywierają do ścian, szafek, a nawet szyb. Zastosowanie naklejek dekoracyjnych dostępnych w sklepie Bonami.pl zależy tylko od kreatywności domowników. A gdy i ona jest nieograniczona – wtedy zaczyna się prawdziwa aranżacyjna przygoda.

Zmiana wystroju wnętrza wcale nie musi się wiązać z dużymi nakładami finansowymi. Pomysłowe naklejki od Bonami.pl mają naprawdę wielki potencjał dekoracyjny. Po oczyszczeniu i osuszeniu wybranej powierzchni odklejamy grafikę z arkusza i przykładamy w odpowiednim miejscu, wygładzając ewentualne nierówności. Dzięki tak prostemu działaniu możemy w ciągu kilku minut sprawić, że pokój zmieni się nie do poznania!

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Duży wybór dostępnych grafik powoduje, że każdy znajdzie dla siebie interesującą propozycję. Na zwyczajnej, jednobarwnej ścianie może się na przykład pojawić panorama Paryża z charakterystycznym profilem wieży Eiffla lub widok na klimatyczny londyński zaułek. Miłośnicy słowa pisanego docenią zaś motywy z ciekawymi cytatami, które będą pozytywnie nastrajać domowników każdego dnia. Dzięki naklejkom od Bonami.pl w ulubionych pomieszczeniach mogą też zagościć liczni przedstawiciele świata fauny i flory. Na rosnących przy ścianach drzewach z chęcią przysiądą sympatyczne motyle i ptaki, a wielobarwne kwiaty będą cieszyć oczy pięknymi kolorami o każdej porze roku.

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Idealnym miejscem, w którym z pewnością zadomowią się naklejki od Bonami.pl jest pokój dziecięcy. Milusińscy z radością powitają w swoim królestwie kolorowe dekoracje, które dodatkowo będą mogli sami nakleić. A potem odkleić i zastąpić innymi, bo łatwość zmian w aranżacji z pewnością przypadnie im do gustu. W końcu dzieci szybko rosną, a wraz z nimi zmieniają się również ulubieni bohaterowie bajek i zabaw. Projekty niektórych naklejek pozwolą dodatkowo sprawdzić, jak rozwijają się nasze pociechy. Aktualny wzrost można w nich zaznaczyć na specjalnych miarkach, pomysłowo umieszczonych na trąbie słonia, szyi żyrafy lub maszcie pirackiego statku.

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Naklejki dekoracyjne od Bonami.pl świetnie czują się nie tylko na ścianach, ale także na meblach, lustrach i oknach, wszędzie wprowadzając przyjemne ożywienie. Dostępne w promocyjnej ofercie interesujące wzory pomogą odświeżyć meble, które zdążyły się już opatrzyć, zamieniając nawet proste szafki w barwne ozdoby pomieszczeń. Zaletą naklejanych dekoracji jest także możliwość ukrycia pod nimi uciążliwych zabrudzeń lub niektórych defektów. Dzięki temu można w szybki i łatwy sposób poradzić sobie z nieatrakcyjnymi miejscami, bez potrzeby angażowania do pomocy pędzla lub wałka malarskiego lub kosztownej wymiany mebli.

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Dekoracyjne naklejki ścienne od Bonami.pl

Przyjmując zaproszenie do zabawy z naklejkami ściennymi od Bonami.pl przygotujmy się na moc zaskakujących pomysłów, które na wiele sposobów możemy wykorzystać w każdym domowym pomieszczeniu. Szeroki wybór dostępnych grafik, teraz dostępnych w promocji pozwoli w zaledwie kilka chwil odmienić wygląd wybranego wnętrza i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.

Naklejki dostępne na Bonami.pl, ceny od 24 zł za arkusz.

Leave a Reply