Modny pokój nastolatka – zestaw mebli młodzieżowych

Aranżacja i wyposażenie pokoju dorastającego dziecka jest jednym z trudniejszych zadań jakie staje przed rodzicami. Są to domownicy niezwykle wymagający, którzy coraz częściej zwracają uwagę na stylowy wygląd, a jednocześnie szybko zmieniają swoje upodobania.

Kluczem do porozumienia jest odpowiednie wyważenie proporcji pomiędzy dorosłą funkcjonalnością, a dziecięcym, radosnym światem. W stworzeniu elastycznej przestrzeni, rosnącej razem z naszą pociechą pomoże zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Neutralny nie znaczy nudny

Pokój dziecka w wieku szkolnym jest pomieszczeniem niezwykle wymagającym pod względem aranżacyjnym. Z jednej strony musi zapewniać  komfortowe warunki do nauki i pracy w atmosferze sprzyjającej rozwojowi, z drugiej tworzyć miejsce idealne do zabawy i odpoczynku, prywatny świat młodej osoby.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Jest to tym bardziej trudne, że gust młodego mieszkańca zmienia się bardzo szybko. Dziecko dorasta, a wraz z tym przychodzą inne potrzeby i zainteresowania, a to co podobało mu się rok temu, niekoniecznie musi budzić entuzjazm obecnie. Wraz z wiekiem dziecięce, kolorowe meble i zabawki zastępowane są przez gadżety i elementy wyposażenia zbliżone designem do tych adresowanych dorosłym.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

By uniknąć ciągłego i kosztownego przemeblowywania w pokoju nastolatka dobrze jest stworzyć neutralną przestrzeń, którą będzie można łatwo zmienić, wyposażając w wyraziste dodatki.

Meble z kolekcji Terra firmy ATB stworzone zostały właśnie z myślą o potrzebach najmłodszych domowników. To prosty i nowoczesny w formie, kompletny pokój, którego charakterystyczną cechą są geometryczne, dwubarwne bryły w ciepłym zestawieniu kolorystycznym.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Meble dostępne są w dwóch wersjach – z jasnymi frontami w odcieniu wanilii oraz ciemnymi bokami w kolorze orzecha lub niemalże lustrzanym odbiciu pierwszego, waniliowymi bokami i ciemniejszymi frontami w kolorze śliwy wallis. Obie propozycje wzbogacają długie, drewniane uchwyty w postaci prostokątnych listewek, również połączonych kontrastowo – ciemny brąz przy jasnej okleinie frontów oraz waniliowy w drugiej wersji. Dzięki temu kolekcja Terra firmy ATB stanowi uniwersalną i modną propozycję, zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, którą niezależnie od wieku i gustu mieszkańca można modyfikować i przekształcać dodając jedynie niezbędne dekoracje.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Zmieniające się potrzeby

Pokój niemowlęcia, małego dziecka i nastolatka różni się nie tylko kolorystyką i stylistyką, to również pomieszczenia, które wymagają innego wyposażenia. Seria młodzieżowa Terra firmy ATB dzięki rozbudowanej liczbie elementów pozwala w łatwy sposób, bez konieczności zamiany całego zestawu, zmodyfikować  ją tak, by dostosować do potrzeb małego mieszkańca.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Dokupując kolejne bryły możemy rozbudować pokój i skomponować wygodną kolekcją na następnych parę lat, w skład serii Terra firmy ATB wchodzi bowiem aż 11 części niezbędnych do urządzenia pomieszczeń dla dziecka w różnym wieku. Znajdziemy  w niej szafę w wersji dwudrzwiowej lub czterodrzwiowej, regał z półkami, półkę wiszącą, stolik nocny, biurko, a co najważniejsze meble,  z których dziecko wyrasta.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

W kolekcji znajduje się praktyczna komoda z przewijakiem, który w wygodny sposób można zdemontować, gdy już nie jest potrzebny oraz 3 propozycje łóżek – łóżeczko dziecięce  (120×60 cm) o trzech poziomach regulacji wysokości, nieco dłuższe łóżeczko (140×70 cm) z opcją przebudowy na tapczanik,  a także jednoosobowe łóżko młodzieżowe z szufladą na pościel o wymiarach 200 x80 cm. W ten sposób pokój naszej pociechy będzie rósł wraz z dzieckiem, a jego zmiana będzie jedynie kosmetyczną poprawką.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Pokój dziecka powinien spełniać kilka podstawowych warunków – musi mieć dużo przestrzeni do przechowywania różnych zabawek, książek czy ubrań, a także miejsce do nauki i spania. Co więcej, całość powinna mieć ciekawy wygląd, odpowiadający wiekowi małego mieszkańca. Kolekcja mebli Terra firmy ATB zaspokoi wszystkie te potrzeby.

Zestaw mebli młodzieżowych Terra firmy ATB

Kolekcja Terra firmy ATB:

Półka wisząca
Głębokość: 28 cm
Szerokość: 95 cm
Wysokość: 17 cm
Cena detaliczna brutto: 83 zł

Regał stojący
Głębokość: 40 cm
Szerokość: 55 cm
Wysokość: 150 cm
Cena detaliczna brutto: 370 zł

Biurko młodzieżowe
Głębokość: 52 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 79 cm
Cena detaliczna brutto: 373 zł

Komoda z przewijakiem z możliwością demontażu
Głębokość: 71,5 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 102 cm
Cena detaliczna brutto: 749 zł

Łóżko młodzieżowe (wymiar materaca)
Długość: 200 cm
Szerokość: 80 cm
Cena detaliczna brutto: 630 zł

Łóżko dla niemowlaka (wymiar materaca)
Długość: 200 cm
Szerokość: 80 cm
Cena detaliczna brutto: 585 zł

Łóżeczko dla dziecka (wymiar materaca)
Długość: 140 cm
Szerokość: 70 cm
Cena detaliczna brutto: 359 zł

Szafa na odzież
Głębokość: 52 cm
Szerokość: 93,5 cm
Wysokość: 191 cm
Cena detaliczna brutto: 793 zł

Szafa czterodrzwiowa
Głębokość: 52 cm
Szerokość: 135,5 cm
Wysokość: 191 cm
Cena detaliczna brutto: 1242 zł

Leave a Reply