Modne i dekoracyjne ściany w pokoju dziecka

Urządzając pokój dziecka staramy się, by był on kolorowy, inspirujący i pobudzający wyobraźnię naszej pociechy. Dzięki nowości na rynku produktów do malowania i dekorowania ścian, efektowi dekoracyjnemu JEGER Kids, możemy w prosty sposób odmienić wnętrze sypialni dziecka.

JEGER Kids to transparentna, akrylowa farba z dodatkiem brokatu oraz hologramami, które występują w dwóch wariantach – niebieskie gwiazdki dla chłopca oraz czerwone serduszka dla dziewczynki. Dzięki łatwości aplikacji oraz gotowości produktu do użycia, odmienimy sypialnię dziecka w krótkim czasie. Efekt dekoracyjny nada całości wnętrza oryginalnego wystroju pobudzającego fantazję dziecka.

JEGER Kids

Przed przystąpieniem do nakładania produktu JEGER Kids należy przygotować podłoże w sposób zależny od jego rodzaju. Podłoże powinno być mocno związane, gładkie, suche, oczyszczone ze starych powłok malarskich, bez spękań, wolne od kurzu i tłustych plam. W przypadku podłoża, które silnie chłonni wilgoć zaleca się gruntowanie. Ostatnim krokiem etapu przygotowania ściany do nałożenia efekt dekoracyjnego jest pokrycie powierzchni farbą, np. JEGER Color Paint w odpowiednio dobranym kolorze, który będzie stanowił tło kolorystyczne dla efektu JEGER Kids. Ponieważ efekt dekoracyjny jest transparentny, warstwa podkładowa będzie stanowić kolor docelowy.

JEGER Kids

Przed bezpośrednim nakładaniem efektu dekoracyjnego upewnijmy się, że podłoże jest gładkie i suche.

Do nałożenia efektu JEGER Kids potrzebne są dwa wałki malarskie. Efekt dekoracyjny jest produktem od razu gotowym do użycia, jednak przed rozpoczęciem nakładania produkt należy dokładnie wymieszać.  Efekt dekoracyjny przelewamy z pojemnika bezpośrednio do kuwety malarskiej, gdzie równomiernie rozprowadzamy go na wałku. Następnie płynnymi ruchami w górę i w dół dokładnie pokrywamy całą powierzchnię. W przypadku powstania braków w gwiazdkach i serduszkach możemy je uzupełnić poprzez dokładanie ich na puste powierzchnie przy pomocy małego pędzla.

JEGER Kids

Po nałożeniu efektu na ścianę, przecieramy powierzchnię za pomocą drugiego, suchego wałka. Jest to konieczne w celu zebrania nadmiaru efektu dekoracyjnego. Po tej czynności pozostawiamy ścianę do wyschnięcia, które powinno nastąpić w przeciągu 3 godzin. Efekt dekoracyjny JEGER Kids jest produktem wydajnym, dlatego jedno opakowanie wystarczy na pomalowanie powierzchni od 18 do nawet 20 m2.

JEGER Kids

By zmienić wygląd pokoju dziecka, nie trzeba od razu wymieniać mebli ani dodatków. Dzięki nowemu na rynku efektowi dekoracyjnemu JEGER Kids Niebieskie gwiazdki lub Czerwone serduszka, możemy w ciągu jednego dnia odmienić królestwo naszej pociechy, nie narażając się przy tym na wygórowane koszty.

JEGER Kids

JEGER Kids

JEGER Kids

JEGER Kids

JEGER Kids

Leave a Reply