Mobilny regał – rozwiązanie do małych wnętrz

Jak ciekawie i sprytnie urządzić niewielki dziecięcy pokój? Chodzi o to, by wybierać meble o więcej niż jednej funkcji. Liczy się kreatywne, nieszablonowe myślenie i realizowanie swoich marzeń, bez względu na to,  jakiej wielkości  jest pokój. Pinio znalazło na to świetne rozwiązanie -mobilny regał Mini !

Kiedy przestrzeń jest na wagę złota, ustawienie w pokoju kilku różnej wielkości, ładnie zdobionych mebli, będących idealnymi schowkami na wszystkie niezbędne akcesoria, przybory oraz zabawki, wydaje się być idealnym rozwiązaniem. W Mini, nowej kolekcji marki, projektanci Pinio wykreowali kolejny hit – regał na kółkach z tablicą do rysowania.

fot. Pinio

W pokoju dziecięcym zazwyczaj znajduje się mnóstwo niezbędnych rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką. Dzieciom trudno się rozstać z ulubionymi lalkami, resorakami i tysiącem niezwykłych skarbów. Nie wszyscy rodzice mają możliwość swobodnego zaaranżowania dziecięcej przestrzeni , dlatego bardzo przydatne okazują się być oryginalne rozwiązania. Mobilny przybornik Mini marki Pinio, może pełnić funkcję regału do przechowywania zabawek lub funkcjonować w każdej przestrzeni domu jako kreatywny kącik zabaw. Standardowo wyposażony w dwie skrzynki, z możliwością dokupienia dodatkowych. Blat i przegrody regału wykonane są z litego drewna sosnowego a boki i dno z płyty laminowanej. Możliwości łączenia jest wiele – produkt może funkcjonować samodzielnie, jak i w otoczeniu innych mebli z kolekcji Mini- łóżka, komody, skrzyni na zabawki i pojemnego regału na ksiązki.

fot. Pinio

Tablica umieszczona po drugiej stronie mebla idealnie pasuje do pokoju dziecięcego, każde małe dziecko lubi przecież pomazać po ścianie. Dla malucha to również sposób komunikacji i wyrażania swoich myśli. Co więcej, neutralny design regału doskonale dopasowuje się do mebli „dla dorosłych”. Dzięki temu cała rodzina jest zadowolona a na wypadek niespodzieanej wizyty gości, regał może powędrować do nieużywanego pokoju. Ruchome meble też mają prawo od czasu do czasu mieć wolne.

Leave a Reply