Mini meble – specjalnie dla dzieci

Dzieci uwielbiają meble stworzone specjalnie dla nich. Projektując kształt, kolor i rozmiary stołów i krzeseł dla dzieci, Pinio pomyślało przede wszystkim o tym, aby były wygodne i funkcjonalne. Komplety Maluch i Junior są lekkie i łatwe do przenoszenia, a jednocześnie na tyle trwałe, żeby wytrzymać trudy codziennych zabaw.

Małe mebelki to prawdziwa esencja nowoczesnego wzornictwa, zabawa formą i funkcjonalnością. Pinio zdecydowało się na dostosowanie swojej oferty tak, aby zwykłe czynności domowe stały się dla maluchów jeszcze łatwiejsze. W ich znajdziemy komplety Maluch i Junior – drobne meble, dostosowane do użytku przez najmłodszych mieszkańców domu.

Zestaw Maluch to komplet mebli składający się ze stolika, krzesełka i zabawnej ławo-skrzyni. Ława, na której można posadzić kilkoro małych przyjaciół dziecka, pełni jednocześnie funkcję schowka na zabawki lub inne przedmioty. W siedzisku ławo-skrzyni znajduje się pojemna skrzynia na skarby. Mebelki zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi. Materiał, z którego wykonany jest zestaw Maluch to naturalne, lite drewno sosnowe. Jest w czym wybierać, dostępne kolory to: biały, waniliowy, nostalgia (przecierany), pastelowy róż, pastelowy niebieski, zielony i czerwony.

Zestaw Maluch od Pinio

Zestaw Junior to komplet mebli dla nieco starszych dzieci, który składa się z większego, kwadratowego stolika i dobranego do niego krzesełka. Meble wykonane są z naturalnego, litego drewna sosnowego, siedzisko natomiast wykonane jest z płyty MDF. Podobnie jak w przypadku kompletu Maluch, Pinio oferuje siedem różnych kombinacji kolorystycznych.

Zestaw Junior od Pinio

Maluchy i starszaki z pewnością pokochają kolorowe meble w dziecięcym rozmiarze. Krzesełko, stolik i ława od Pinio, doskonale uzupełnią umeblowanie pokoju. Niepozorne meble sprawią, że podczas wizyt małych gości w domu, wnętrze stanie się o wiele bardziej przyjazne i radosne. Niewielki rozmiar Malucha i Juniora, jest doskonale przystosowany do rysowania, bawienia się i codziennej dziecięcej zabawy.

Leave a Reply