Meble niemowlęce dla chłopczyka i dziewczynki

Jednym z najważniejszych, a zarazem najprzyjemniejszych etapów jest urządzanie dziecięcego pokoju. Komplet mebli niemowlęcych VX firmy ATB pomoże stworzyć spójną aranżację i pomieszczenie, które przez najbliższe lata będzie stanowić miejsce odpoczynku i zabaw nie tylko najmłodszych, ale i tych nieco starszych dzieci.

Dla chłopczyka i dziewczynki

Dziecięcy pokój stanowi  mały świat, w którym  wychowuje się, bawi i odpoczywa nasza pociecha. Ważne jest by wystrój tego pomieszczenia był przytulny, a atmosfera w nim panująca wpływała odpowiednio na nastrój oraz sprzyjała rozwojowi dziecka. Kolorystyka ścian oraz znajdującego się w nim wyposażenia jest więc niezmiernie ważna. Musi być stonowana, a jednocześnie na tyle barwna, aby wprowadzić do wnętrza odrobinę dziecięcej beztroski.

Kolekcja VX firmy ATB stworzona została z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. To meble wykonane z białej, laminowanej płyty o gładkich frontach i klasycznych, zaokrąglonych na górze kształtach. Ciekawy motyw stanowią kolorowe, lakierowane uchwyty w kształcie litery X oraz w przypadku niektórych modeli dodatkowa ozdoba w postaci aplikacji przypominającej literę V lub X w tym samym kolorze co uchwyty. Ich intensywne barwy – do wyboru ciemnoróżowy, turkusowy, żółty i zielony, skontrastowane z łagodną bielą mebli, ożywiają nieco całą aranżację, wprowadzając do wnętrza  radosną nutę.

Uniwersalna kolorystyka sprawia, że meble można w prosty sposób dopasować zarówno do gustu dziewczynki, jak i chłopca niezależnie od ich wieku. Będą więc idealne nie tylko do pokoju niemowlęcia, ale odpowiednio skompletowane z pewnością sprostają oczekiwaniom również starszych dzieci. Co więcej, gładka struktura laminatu będzie łatwa do utrzymania w czystości, tak trudnej do zachowania w miejscu przeznaczonym dla najmłodszych.

Kolekcja VX firmy ATB

Pokój rosnący z maluchem

Właściwie wyposażony pokój niemowlaka powinien zapewniać dziecku bezpieczeństwo i wygodę, a rodzicom komfortowe sprawowanie nad nim opieki. Odpowiednie łóżeczko to podstawa, której nie może zabraknąć, gdy na świat przychodzi dziecko. Wybierając meble musimy jednak pamiętać, że maluch rośnie dość szybko i stale powinny być one dostosowywane do jego potrzeb.

Łóżeczko dziecięce z serii VX firmy ATB o wymiarach 140 x 70 cm posiada możliwość regulacji wysokości leżyska na czterech poziomach oraz trzy wyciągane szczebelki, dzięki czemu swobodnie dopasujemy wysokość położenia materaca do wieku i możliwości naszej pociechy. Co więcej, wyposażone jest ono w opcję przebudowy na tapczanik, służyć więc będzie nawet kilkulatkowi, a my unikniemy konieczności wymieniania całego łóżka.

Kolejnym niezbędnym sprzętem, który ułatwi nam codzienne funkcjonowanie, kiedy w pobliżu pojawi się dzidziuś – jest specjalne miejsce do przewijania. W kolekcji VX firmy ATB znajdziemy praktyczną komodę z trzema szufladami oraz półką, której góra stanowi wygodny, zdejmowany przewijak, który możemy usunąć, gdy dziecko podrośnie. Tego typu komoda nie zajmie dużo miejsca w pokoju, a jedocześnie pozwoli na trzymanie małych ubranek zawsze pod ręką.

W kolekcji VX znajdziemy również takie propozycje, jak pojemnik na zabawki, niewielka wisząca półka czy regał z  czterema otwartymi półkami i głęboką szufladą, które w pokoju malucha przydadzą się, by poukładać zabawki, książki i przybory potrzebne do pielęgnacji bobasa. Dodatkowym atutem linii VX firmy ATB jest ich uniwersalny charakter, który pozwoli nam na stworzenie pokoju nawet dla dzieci w wieku szkolnym. W kolekcji znajduje się bowiem jeszcze biurko komputerowe, pojedyncze łóżko z pojemnikiem na pościel oraz pojemna szafa, która również rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ położenie drążka na wieszaki można regulować w zależności od długości ubranek. Kiedy nasze dziecko podrośnie nie musimy więc zmieniać całego umeblowania, ale jedynie wymienić lub dokupić potrzebne elementy. W ten sposób bez radykalnych zmian, będziemy mogli stworzyć spójną i wygodną aranżację całego pomieszczenia.

Gdy na świat przychodzi długo oczekiwany maluch zmienia się niemal wszystko, również nasze mieszkanie poddawane jest metamorfozie. Pojawia się pomieszczenie, które na tle pozostałych wyróżnia się kolorystyką i umeblowaniem. Praktyczne meble niemowlęce VX firmy ATB pozwolą stworzyć przytulne i komfortowe miejsce, w którym przebywać będzie nasze dziecko.

Kolekcja VX firmy ATB

Kolekcja mebli niemowlęcych VX:

Półka pojedyncza
Szerokość: 18 cm
Długość: 93 cm
Cena detaliczna brutto: 59 zł

Pojemnik na zabawki
Głębokość: 38 cm
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 42 cm
Cena detaliczna brutto: 204 zł

Białe łóżeczko dziecięce
Szerokość: 60 cm
Długość: 120 cm
Cena detaliczna brutto: 329 zł

Regał otwarty z półkami
Głębokość: 44 cm
Szerokość: 58 cm
Wysokość: 195 cm
Cena detaliczna brutto:  369 zł

Biurko komputerowe
Głębokość: 55 cm
Szerokość: 130 cm
Wysokość: 75,5 cm
Cena detaliczna brutto: 448 zł

Komoda pokojowa
Głębokość: 44 cm
Szerokość: 93,5 cm
Wysokość: 94,5 cm
Cena detaliczna brutto: 451 zł

Komoda dla niemowląt z przewijakiem
Głębokość: 71 cm
Szerokość: 93,5 cm
Wysokość: 102 cm
Cena detaliczna brutto: 472 zł

Łóżeczko tapczanik (wymiar materaca)
Długość: 140 cm
Szerokość: 70 cm
Cena detaliczna brutto: 517 zł

Łóżko pojedyncze z pojemnikiem
Długość: 200 cm
Szerokość: 80 cm
Cena detaliczna brutto: 555 zł

Szafa dla dzieci
Głębokość: 54 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 195 cm
Cena detaliczna brutto: 742 zł

Leave a Reply