Meble dziecięce i młodzieżowe z tabliczką z imieniem

Proste kształty, niebanalne rozwiązania i kolorowe akcenty – teoretycznie to powinno wystarczyć, by wykreować wnętrze przyjazne najmłodszym domownikom. Wielu rodziców chciałoby jednak dodać do mebli osobisty akcent. Jak to zrobić?

Doskonałym pomysłem na aranżację oryginalnego wnętrza jest skorzystanie z oferty marki Pinio. Decydując się na te meble dziecięce i młodzieżowe, mamy możliwość dodania do nich pięknych tabliczek z dekorem w postaci np. imienia naszych dzieci. Pinio wychodzi na przeciw rodzicom z charakterem. Dekorowanie mebli w nietypowy sposób staje się bowiem modnym pomysłem na dodanie pokojowi naszej pociechy wyrazu i emocji. Nowoczesne, eleganckie napisy występują w ofercie Pinio w kilku wzorach i kolorach. Istnieje także możliwość wykonania napisu na specjalne zamówienie.

Kolekcja Parole marki Pinio

 

Literki dodawane do łóżeczek, szaf, czy komody przypadną do gustu zarówno młodym wielbicielom nowoczesnego wzornictwa, jak i zwolennikom wniesienia do dziecięcego wnętrza czegoś osobistego i niepowtarzalnego. Są tak uniwersalne, że stają się doskonałą bazą do niczym nieograniczonej wyobraźni rodziców. Kto powiedział, że na meblu musi widnieć imię dziecka? Może macie w domu swój ulubiony sposób mówienia do malucha albo słowo-klucz, które odzwierciedla jego charakter? To naprawdę dobra okazja do pobawienia się kreatywnością.

Łóżeczko Marsylia marki Pinio

Personalizacja tabliczek z dekorami to metoda, dzięki której nasze meble stają się indywidualne i odpowiadają na potrzeby naszych małych i dużych klientów. Tak naprawdę to od nich wyszedł ten pomysł. Coraz więcej rodziców chce sprawić swoim pociechom pokój „szyty na miarę”. My tylko realizujemy ich pomysły – dodaje Michal Błaszak, brand manager Pinio.

Kolekcja Barcelona marki Pinio

Leave a Reply