Łóżka piętrowe dla dzieci – mistrzostwo organizacji przestrzeni

Piętrowe łóżko – mebel nie tylko praktyczny, ale uwielbiany przez dzieci. Każdy kto mieszka w bloku i ma dwójkę pociech boryka się z problemem jak zaaranżować pokój dziecięcy, aby zapewnić im minimalną ilość prywatności oraz komfort spania.

Łóżka piętrowe to idealne rozwiązanie dla pokojów dziecięcych oraz młodzieżowych. Zajmują niewiele miejsca, dlatego szczególnie polecane są do małych mieszkań. Łóżka piętrowe to również frajda dla samych dzieci, które uwielbiają zabawy na drabince oraz spanie na ich górnej części. W ofercie Pinio znaleźć można  zarówno tradycyjne łóżka piętrowe w ciekawej kolorystyce, jak również funkcjonalne łóżka połączone z biurkami.  Takie rozwiązanie przypadnie do gustu dzieciom i pozwoli na ergonomiczne urządzenie nawet niewielkich wnętrz.

Piętrowe łóżka Pinio są przygotowane w dwóch wersjach. Pierwsza przygotowana jest do pokoju dziecięcego zamieszkanego przez dwie pociechy. Składa się z dwóch piętrowo ustawionych materacy. Druga wersja przeznaczona jest dla jednego dziecka i stanowi solidną konstrukcję składającą się z łóżka, regału, szafki oraz biurka.

Łóżko wysokie Bed 1 190×90 z biurkiem, szafką i regałem marki Pinio

Łóżka piętrowe wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Solidne barierki zabezpieczają dziecko w czasie snu i zabawy. Łóżka zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

Łóżko piętrowe Bed 2 200×90 marki Pinio

Oba zestawy występują w wersji surowej oraz malowanej na kolory: biały, perłowy (waniliowy) lub nostalgia (przecierany). Pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.

Jednym słowem- wspaniała sprawa. Dziecko zadowolone, bo śpi na wysokościach (spanie na górze, jak wiadomo, jest LEPSZE), a jednocześnie oszczędzamy kolejny kawałek przestrzeni i nie musimy się martwić o to, gdzie, wstawimy biurko, komodę czy szafę. Konstruktorzy piętrowych łóżek dla dzieci świetnie rozumieją, że tym, którzy takie rozwiązania wybierają, zależy na jak najbardziej ergonomicznym wykorzystaniu przestrzeni.

Eh, być znowu dzieckiem…

Leave a Reply