Kolorowe panele: pomysł na ściany w dziecięcym pokoju

Pokój dziecka to coś znacznie więcej, niż przestrzeń, w której młody mieszkaniec śpi, bawi się i zgłębia wiedzę. Z jednej strony – to jego azyl bezpieczeństwa, w którym może schować się przed wszystkimi smutkami tego świata. Z drugiej – to miejsce, które (z racji ilości spędzanego tam czasu) kształtuje jego poczucie estetyki. Aranżując dziecięcy pokój warto więc przypomnieć sobie powiedzenie: „Czym skorupka za młodu nasiąknie…”

Panele marki Djeco dost. KidsTown.pl

W nowoczesnych wnętrzach co raz częściej odchodzi się od tworzenia infantylnych, nasączonych słodyczą i banałem dziecięcych przestrzeni. Kreatywnym podejściem do projektowania pokoi dla najmłodszych wyróżnia się francuska marka Djeco, która poszerzyła ostatnio swoją ofertę o dekoracyjne panele ścienne oraz interesujące tekstylia. Ogromny wybór produktów Djeco jest dostępny także w Polsce – za sprawą sklepu Kids Town.

Panele marki Djeco dost. KidsTown.pl

Panele marki Djeco dost. KidsTown.pl

Panele marki Djeco to absolutna nowość na Polskim rynku. Zresztą słowo „panele” nie do końca oddaje potencjał drzemiący w tych akcesoriach do dekoracji wnętrz. Są to papierowe rolki przypominające tapety, różniące się od nich przede wszystkim tym, iż wystarczy naklejenie na ścianę zaledwie jednego panelu, by odmienić i uatrakcyjnić całe pomieszczenie. Dobrymi pomysłami na ten rodzaj dekoracji ściennej będzie wykorzystanie jej, jako elementu dzielącego pokój na strefy przynależące do każdego z rodzeństwa lub jako „granicy” między strefą naukowo-zabawową a sypialno-relaksacyjną. Panele marki Djeco znajdą zastosowanie także w „dorosłych” pomieszczeniach – na przykład jako łącznik między aneksem kuchennym a jadalnią lub salonem.

Panele marki Djeco dost. KidsTown.pl

Panele marki Djeco dost. KidsTown.pl

Leave a Reply