Kolorowe i bajkowe dywany do pokoju dzieci

 

Jaki powinien być idealny dywan do pokoju dziecka? Na pewno praktyczny, łatwy do czyszczenia, przyjemny w dotyku i pasujący kolorystycznie do ścian. Puśćmy wodze fantazji i dodajmy do tych standardowych cech: magiczny jak latający dywan, efektowny niczym ten słynny, czerwony z festiwalu w Cannes i do tego interaktywny. Brzmi nierealnie? Teraz już nie! Dywany Play i 3D, dostępne w Kids Town, w mig zamienią podłogę w fantastyczny plac zabaw, słodki domek dla lalek czy też pełną zieleni, agroturystyczną wioskę z domkami, płotkami i rzeką.

Dywany Play i 3D zostały zaprojektowane tak, by pobudzić dziecko do szeroko pojętego rozwoju i dać jego wyobraźni nieograniczone pole do popisu. Wyróżniają się przede wszystkim niepowtarzalnym designem – fantazyjne wzory tworzą przestrzenne miasta i wioski, boisko do gry, cukierkowy domek dla lalek czy też multi-funkcjonalną planszę do rozmaitych gier. Dekoracje wykonano z wielką precyzją, niektóre aplikacje są specjalnie obniżone, by dać wrażenie trójwymiarowości. Bogata kolorystyka i dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół, czynią z tych dywanów prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, a co za tym idzie – wyjątkowo praktycznej.

W ofercie Kids Town (www.kidstown.pl) znajdziemy trójwymiarowe dywany Play i 3D zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Są też propozycje, które przypadną do gustu każdemu dziecku, bez względu na płeć. Wszystkie są antystatyczne, antyalergiczne, odporne na ogień i wyjątkowo łatwe w pielęgnacji. Zapewniają doskonałą, twórczą zabawę bez konieczności rozrzucania wielu zabawek i klocków, których dziecko potrzebuje, by stworzyć swój własny, wymarzony świat.

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

www.kidstown.pl

Leave a Reply