Kolekcja mebli dziecięcych z kolorowymi sówkami

Spośród licznych wzorów graficznych, jakie ma w ofercie marka mebli dziecięcych Miretto, motyw sówek „Gufi” cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci  i dorosłych. Kolorowe postacie współgrają z białymi, prostymi frontami kolekcji.

fot. Miretto

Przyjazna sowa łączy pokolenia

Któż z nas, rodziców, nie pamięta słynnej „Rady Puchaczy” z wiersza Brzechwy. Sowa jako symbol mądrości i rozwagi to najlepszy przewodnik po świecie dla naszych najmłodszych. Firma Miretto postanowiła sięgnąć po ten motyw włączając go do swej kolekcji mebli dla dzieci zatytułowanej „Gufi”. Sówki na szafach, komodach i łóżeczkach przybrały przyjazną i kolorową formę, tak by trafić w gusta całej rodziny. Efektowny wzór zaproponowany przez markę Miretto, podoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Może więc być kompromisowym rozwiązaniem, gdy pokój dzielony jest przez dwójkę maluchów. Duży wybór brył sprzyja dowolnej aranżacji wnętrza w przypadku np. pojawienia się rodzeństwa, czy zaistnienia nowych potrzeb – pójście do szkoły. Pokój wyposażony w meble z kolekcji „Gufi” może rosnąć wraz z naszą pociechą. Łóżeczko ze szczebelkami zastąpimy w odpowiednim momencie łóżkiem dziecięcym, a gdy dziecko rozpocznie naukę czytania i pisania w pokoju pojawi się biurko z szerokim, wygodnym blatem. Pakowna skrzynia zmieści z powodzeniem rosnącą lawinowo liczbę zabawek.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Meble Miretto to nie tylko atrakcyjne, przykuwające uwagę motywy dekoracyjne, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie meble w ofercie firmy mają zaokrąglone krawędzie, tak by były bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Drzwi i szuflady zaopatrzone są w  system cichego domykania, którego niezawodność gwarantuje marka BLUM. Farby, którymi pomalowane są meble, posiadają odpowiednie atesty, są więc bezpieczne nawet dla niemowląt.  Regały i szafy można przymocować do ścian, tak by nie stanowiły zagrożenia dla małych zdobywców. W pokoju wyposażonym w meble Miretto możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech nawet podczas samodzielnej zabawy. W salonach firmowych Miretto znajdziemy także liczne akcesoria, wzbogacające aranżację wnętrz dziecięcych- plakaty, napisy, narzuty. W ofercie salonów dostępne są także komfortowe materace firmy Janpol, stanowiące najlepsze uzupełnienie dla łóżek Miretto. Do wyboru są różne wypełnienia materaca – kokos, pianka lub lateks.

Leave a Reply