Klasyczne łóżeczka niemowlęce

Basic to najnowsze łóżeczko niemowlęce w ofercie marki My Room. Zostało zaprojektowane i wykonane z dużą dbałością o bezpieczeństwo malucha, a na dodatek wyróżnia się atrakcyjną, klasyczną linią.

Wybierając łóżeczko niemowlęce dla naszego dziecka stajemy przed niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Nie mamy w tym przypadku do czynienia z jednym z wielu mebli, lecz małym światem noworodka, w którym będzie on spędzać większą część dnia. Łóżeczko będzie świadkiem jego rozwoju i dorastania, w nim będzie kształtowało się poczucie bezpieczeństwa malucha, ono będzie również miejscem pierwszych zabaw i żartów z rodzicami. W związku z tym, do jego wyboru należy podejść w sposób przemyślany.

Łóżeczko Basic marki MyRoom

Właściciele marki My Room mają tego pełną świadomość, bo prywatnie są rodzicami dwójki przedszkolaków. Ich firma jest producentem bezpiecznych, funkcjonalnych i ładnych mebli dziecięcych, w tym łóżeczek niemowlęcych. Pomysł na taką działalność narodził się z potrzeby kupna mebli dla własnych dzieci! Najnowszym powodem do dumy właścicieli My Room jest łóżeczko Basic, które jak sami mówią: „projektowaliśmy i produkujemy z myślą o rodzicach takich jak my”.

Łóżeczko Basic marki MyRoom

Łóżeczko niemowlęce Basic wykonane jest z drewna sosnowego i lakierowanego MDF-u. Stabilna konstrukcja stanowi gwarancję trwałości mebelka, które będzie towarzyszyć maluchowi przez cały okres wczesnego dzieciństwa. Całość łóżeczka jest bardzo starannie i estetycznie wykończona, dzięki czemu wyeliminowane jest ryzyko zadrapania się o jego elementy. Rozkład szczebelków zabezpieczających uniemożliwia dziecku samodzielne wydostanie się z łóżeczka, ale jednocześnie zapobiega zaklinowaniu się rączki lub nóżki szkraba.

Łóżeczko niemowlęce Basic ma regulowaną wysokość dna, które może być zamocowane w 3 pozycjach, dostosowanych do aktualnego wieku dziecka. Dzięki temu z łóżeczka mogą korzystać noworodki, starsze maluchy uczące się wstawać i chodzić, jak i 2-3-latkowie. Regulacja wysokości przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Łóżeczko Basic marki MyRoom

Model Basic dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i granatowej. Do malowania łóżeczka stosowane są wysokiej jakości, specjalistyczne farby spełniające wymagania normy EN-71:1994/3 „Bezpieczeństwo zabawek”. Są one całkowicie bezpieczne dla malutkich domowników. Basic przygotowany został z myślą o standardowych dziecięcych materacach o wymiarach 120 cm x 60 cm. Całkowite wymiary łóżeczka to: 127 cm x 68 cm x 100 cm (szerokość/głębokość/długość). Jest również dostępna większa wersja łóżeczka (na materac 140 cm x 70 cm), która ma dodatkowo możliwość wymiany jednego z dłuższych boków na tzw. łącznik. Łącznik umożliwia zamianę łóżeczka niemowlęcego  (ze wszystkimi zabudowanymi bokami) na łóżeczko/tapczanik z jednym półotwartym bokiem.

Łóżeczko Basic marki MyRoom

Więcej informacji na temat My Room dostępnych jest na stronie internetowe www.myroom.pl

Leave a Reply