Eko kartka – nie tylko na Walentynki

14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych. Tradycją Walentynek jest wręczanie bliskim osobom ozdobnych karteczek z serduszkiem, wierszykiem, wyznaniem miłości. A gdyby tak wysłanie pocztówki mogło się przyczynić do tego, że w Afryce wyrasta kolejne drzewo?

Muppetshop posiada w swej ofercie śliczne drewniane kartki pocztowe znanej brytyjskiej marki Timbergram. Idealne na Walentynki, ale mogą mieć również inne zastosowanie i sprawić, że będziesz eko! Timbergram to brytyjska artystyczna wariacja na temat popularnej pocztówki z życzeniami, inspirowana oryginalnymi drewnianymi kartkami jeszcze z początku XX wieku.

Są to kartki oraz obrazki jedyne w swoim rodzaju z szeroką gamą wzorów na różne okazje. Nadruki wykonywane są metodą sitodruku lub grawerowania na drewnianej brzozowej deseczce grubości 4mm. Mogą być oryginalną ozdobą, barwnym akcentem na półce lub ścianie, walentynką, zakładką, początkiem kolekcji. Jedno jest pewne, teraz Twoje życzenia i dobre słowa mogą cieszyć obdarowanego o wiele, wiele dłużej. Kartki i obrazki Timbergram to małe dzieła sztuki, warte oprawienia i zachowania na zawsze. Na kartce można pisać zwykłym długopisem.

Wyprodukowano je na Wyspach Brytyjskich z wielką starannością i poszanowaniem natury.

Firma Timbergram w zamian za każde 10 sprzedanych kartek sadzi 1 drzewo w Afryce, w ramach programu Charity Tree Aid.

Duży wybór kartek znajdziesz na http://muppetshop.eu/product-pol-8828-Kartka-okazyjna-drewniana-Timbergram-Serce.html

Leave a Reply