Dziecięcy pokój z designem

Szukasz niebanalnych i designerskich przedmiotów do pokoju swojego dziecka, które nie tylko dobrze wyglądają, ale również są odporne i wytrzymałe?

Wraz z showroomem DADO DESIGN podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę. W końcu pokój Twojego dziecka w żadnym wypadku nie może być nudny, a z dobrym designem najlepiej obcować od najmłodszych lat…

LOVE, LOVE, LOVE!

Designerska lampa Love włoskiej marki SLIDE to nie tylko ciekawe rozwiązanie do pokoju dziecięcego, ale i dorastającej nastolatki. Można ją postawić zarówno na stoliku czy biurku, jak i przyczepić do ściany. Co ważne przede wszystkim w pokojach dzieci, Love jest wykonana z wysokiej jakości materiału – nie rysuje się, ani nie odbarwia. Szukasz niebanalnego akcentu do ożywienia pokoju swojego dziecka? Podświetlane serduszko jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

lampa Love włoskiej marki SLIDE

lampa Love włoskiej marki SLIDE

lampa Love włoskiej marki SLIDE

PURE – troskliwy miś

Lampa Pure w kształcie misia to również propozycja włoskiej marki SLIDE. Ta pełna fantazji i uroku lampa z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom komiksów i kreskówkowych postaci. Twoje dziecko będzie nią zachwycone! Podświetlany miś wykonany jest z polietylenu rotacyjnego  i dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych m.in. białym, czerwonym, niebieskim, żółtym czy pomarańczowym. Istnieje również niepodświetlana wersja Pure, która idealnie sprawdzi się jako dekoracja nie tylko w pokoju dziecięcym, ale również na tarasie czy w ogrodzie.

lampa Pure włoskiej marki SLIDE

lampa Pure włoskiej marki SLIDE

lampa Pure włoskiej marki SLIDE

lampa Pure włoskiej marki SLIDE

RIGA ROO – Konik z drzewa koń na biegunach!

Jest to propozycja łotewskiej marki RIGA CHAIR, która zdobyła za ten projekt m.in. iF Design Award 2013. Ten oryginalny bujak wykonany jest z idealnie wyprofilowanej sklejki, co wyklucza wszelkie zadrapania i otarcia – wyróżnia się bardzo subtelną i prostą formą. Nie posiada żadnych plastikowych, ani metalowych elementów, więc jest całkowicie bezpieczny dla naszych dzieci. Kolejną zaletą jest lekkość konika – maluszek może go swobodnie przesuwać z miejsca na miejsce.

bujak RIGA ROO marki RIGA CHAIR

bujak RIGA ROO marki RIGA CHAIR

Prezentowane produkty to nie tylko niebanalny oraz niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Wszystkie modele dostępne są w showroomie DADO DESIGN i sklepie internetowym – www.dadodesign.pl.

Leave a Reply