Drzwi do pokoju dziecka do… pisania i malowania

Niczym nieograniczona, dziecięca wyobraźnia stanowi źródło inspiracji dla wielu artystów, w tym projektantów wnętrz. Za sprawą kolekcji HAPPY firmy POL-SKONE pozornie trudne do wykorzystania w zabawie drzwi wewnętrzne, mogą stać się głównym miejscem kreatywnych działań naszego dziecka. Magnetyczna tablica szkolna, która równocześnie spełnia funkcję drzwi wewnętrznych to doskonała propozycja dla maluchów. To magiczne rozwiązanie pozwoli na tworzenie wyjątkowych obrazów w pokoju Twojego dziecka.

Elementy wystroju w pokoju dziecięcym  powinny zaskakiwać „małego odkrywcę”. Aby spełnić to zadanie najlepiej używać wielofunkcyjnych mebli, które z punktu widzenia rodzica są funkcjonalne, a z punktu widzenia dziecka interesujące. Praktyczność rodziców polega na oszczędności miejsca, pieniędzy i czasu, kreatywność na wyczarowaniu z jednej rzeczy kilku, jak przy użyciu magicznego zaklęcia „stoliczku nakryj się”. Drzwi HAPPY firmy POL – SKONE nie będą tylko drzwiami, ale także, dużą powierzchnią do malowania,  tablicą szkolną albo informacyjną. Takie rozwiązanie poszerzy wyobraźnię oraz będzie inspiracją dla najmłodszych lokatorów.

Drzwi HAPPY w aranżacji dziecięcego pokoju.
Fot. POL-SKONE

Z myślą o młodych artystach…

Małe dzieci uwielbiają rysować w każdym możliwym miejscu, a najchętniej na ścianach. Nie ma potrzeby odbierać im tej przyjemności. Gdy w pokoju są drzwi HAPPY, można ukierunkować ich talent na umieszczoną na drzwiach tablicę. Radosna twórczość naszych maluchów znajdzie ujście z zerową szkodą dla reszty wystroju pokoju. Wśród przedszkolaków nadal popularna jest zabawa w szkołę, gdyż one jeszcze z utęsknieniem czekają na pierwszy dzwonek. Aby stworzyć namiastkę klasy w domu oraz podsycić w najmłodszych chęć do nauki, można umieścić w ich pokoju właśnie taką tablicę, przy której będą mogli stawiać pierwsze szkolne kroki. Tablica magnetyczna to także wielofunkcyjny element  wyposażenia pokoju. Można do niej przyczepiać rysunki, plany lekcji czy plakaty z ulubionymi bohaterami. Umożliwia ona również komunikację między domownikami, którzy mogą zostawiać na niej informacje.

Drzwi HAPPY to doskonała propozycja do dziecięcego pokoju. To oryginalne rozwiązanie znalazło również uznanie wśród Zespołu Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Drzwi HAPPY znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2012, jako jeden z najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku – mówi Marek Fedoruk Specjalista ds. Marketingu w firmie POL-SKONE.

Do wyboru do koloru

Happy to pomysłowa, wesoła kolekcja dwóch wzorów drzwi wewnętrznych firmy POL-SKONE, z głównym przeznaczeniem do pokoju dziecięcego.

W skład kolekcji wchodzą drzwi z magnetyczną tablicą albo z przeszkleniem wykonanym z bezpiecznego szkła o grubości 6 mm. Drzwi HAPPY wykonane zostały w systemie przylgowym. Ramiak z klejonki sosnowej obłożony został płytami HDF, jego kolor można dowolnie wybrać z palety RAL lub NCS (oprócz kolorów metalicznych).  Wypełnienie skrzydła stanowi płycina, która z jednej strony pełni funkcję magnetycznej tablicy szkolnej w kolorze czarnym, zaś druga strona jest w kolorze drzwi. Istnieje również model bez tablicy, w którym obie strony płyciny będą pomalowane w kolorze drzwi. W wersji standardowej drzwi wyposażone są w zawiasy oraz zamek jednopunktowy, którego rozstaw wynosi 72 mm do wyboru: na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej.

Drzwi HAPPY z tablicą magnetyczną.
Fot. POL-SKONE

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Cena:
Drzwi HAPPY,  cena skrzydła: 904 zł + 23% VAT

 

 

Leave a Reply