Dekoracje: pokój małego superbohatera

Pokój dziecięcy to odzwierciedlenie marzeń i zainteresowań jego właściciela. Kolorystyka, zabawki na półkach, a coraz częściej także grafiki na ścianach pokazują fascynacje i hobby dziecka. Jak stworzyć wnętrze inspirowane bajkowymi superbohaterami? Nic prostszego z jedną z dziecięcych kolekcji Puzzlove.

fot. Puzzlove

Puzzlove to ozdoby składające się z małych samoprzylepnych kwadratów, dostępnych w 3 rozmiarach i 40 kolorach. W kolekcji Superbohaterowie znajdziemy m.in. postać nawiązującą do Batmana, Spidermana czy Iron Mana. Kolorowe kwadraciki, z których składa się wzór, stworzone są z certyfikowanej, dwustronnej, odpornej na wilgoć i wodę folii. Świetnie trzymają się każdej powierzchni,  możemy więc ozdobić superbohaterem ścianę, okno, meble czy biurko dziecka. Różne rozmiary kwadratów pozwolą dopasować grafikę do miejsca, które mamy. Nasz Superman może mieć od około 30 do 110 cm wysokości.

Własny bohater

Kolekcja Superbohaterowie składa się 7 gotowych wzorów, przedstawiających podobizny najpopularniejszych chłopięcych bohaterów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by stworzyć grafikę innej postaci lub nawet wymyślić  własną koncepcję walecznego bohatera. Na stronie Puzzlove.pl dostępny jest panel, za pomocą którego możemy zbudować z kwadratów swój wymarzony wzór.

System wylicza i wycenia potrzebne elementy, które później możemy zamówić.

fot. Puzzlove

Dziecinnie proste

Nie tylko tworzenie wzorów, ale ich przyklejanie może być świetną zabawą dla dziecka. W zestawie znajduje się instrukcja, za pomocą której maluch, ze wsparciem rodzica lub starszego rodzeństwa, przyklei poszczególne elementy swojej grafiki. Co ważne, elementy Puzzlove nie zostawiają po sobie śladów. Pokój rośnie razem z dzieckiem – za kilka lat, miejsce po superbohaterze może w prosty sposób zająć inna, bardziej dorosła, grafika.

Więcej informacji: www.puzzlove.pl
Koszt zestawu od 30 zł

Leave a Reply