CASAGAMI: mały domek, wielka idea, dużo radości!

CASAGAMI: mały domek, wielka idea, dużo radości! Pierwsze domy CASAGAMI są już w Polsce. Uczą dzieci ekologii w praktyce.

Domek CASAGAMI

Odnawialne źródła energii stają się coraz powszechniejsze. Coraz większa jest również potrzeba korzystania z nich. Nauczmy dzieci jak w ekologiczny sposób można zadbać o energię dla własnego domu. Zaczniemy od skali zrozumiałej dla dziecka. Mały domek CASAGAMI, w którym może zamieszkać wróżka lub skrzat jest do tego idealny!

Domek CASAGAMI

CASAGAMI to nowatorski projekt małego kartonowego domku działającego w oparciu o energię słoneczną. Został tak zaprojektowany, by był łatwy do złożenia, nie wymagał klejenia i cieszył zarówno dzieci, jak i dorosłych. Panel „solar-LED” daje możliwość eksperymentowania z energią słoneczną i oświetla domek. To nie tylko pretekst do rozmowy z dziećmi o odnawialnych źródłach energii, ale praktyczna lekcja ekologii. Wystarczy naładować w ciągu dnia baterię korzystając ze słonecznego światła, by już po kilku godzinach cieszyć się ciepłym światłem, które nasz domek wypełni.

Domki CASAGAMI

Akurat w tym projekcie ogromnie ważne jest również to, że CASAGAMI jest wyprodukowane z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju:

RECYKLING – CASAGAMI wyprodukowano z tektury z certyfikatem PEFC/FSC lub pochodzącej z recyklingu. Produkt nadaje się również do powtórnego recyklingu.

DBAŁOŚĆ O NISKI ŚLAD WĘGLOWY – ślad poniżej 50 gram, możliwy dzięki płaskiemu opakowaniu. CASAGAMI może być wysłany i dostarczany w kopercie.

WYKORZYSTUJE ENERGIĘ ODNAWIALNĄ – zasilany amorficznym panelem słonecznym. Zużywa niewiele energii dzięki oświetleniu LED.

Zabawka nie tylko uświadomi dzieciom siłę i znaczenie energii słonecznej, ale pozwoli im również uruchomić własną wyobraźnię. Domek świetnie spełnia także rolę światełka, którego dzieci potrzebują nocą we własnych sypialniach.

CASAGAMI to zabawa, edukacja i piękny element dekoracyjny.

Każda koperta zawiera: opatentowany naklejany moduł „solar-LED”, gotowe do wypchnięcia i złożenia tekturowe elementy, amorficzny panel słoneczny 22×35 mm, 5V 2mA, baterię LIR 2032 3,6 V, pomarańczową diodę LED

Cenione i lubiane na całym świecie CASAGAMI właśnie dotarły do Polski!

www.casagami.pl

Wyłączny dystrybutor w Polsce: www.jacobsony.pl

Leave a Reply