Bajeczne mebelki dla niemowląt i małych dzieci

Pojawienie się dziecka w rodzinie poprzedza wiele przygotowań. Jedną z ważniejszych kwestii, z jaką muszą zmierzyć się przyszli rodzice, jest odpowiednie urządzenie pokoju dla malca. Warto zdecydować się na zakup wygodnych mebli, obdarzonych inspirującym potencjałem barw i aplikacji. 

Bogaty asortyment firmy MEBLIK pozwoli nam na wybranie mebli, które będą „rosły” z naszym dzieckiem, a dzięki nieszablonowym wzorom i wykończeniu będą rozbudzać jego wyobraźnię i ciekawość świata każdego dnia.

Małemu dziecku już od pierwszych dni życia rodzice pragną zapewnić najbardziej komfortowe warunki do rozwoju. Pokój malca powinien być zatem z jednej strony oazą spokoju, a z drugiej przestrzenią, która dzięki doborowi kolorystki i aranżacyjnych detali, obudzi w dziecku małego odkrywcę. Zestawy meblowe Sawanna, Kubuś i Przyjaciele oraz Bianco Fiori/Mobile firmy MEBLIK wyczarują we wnętrzu bajkowy świat, pełen subtelnych barw i intrygujących szczegółów. Przemyślany wystrój sprawi, że nasze dziecko będzie mogło rozwijać swoje zmysły poznawcze już od pierwszych dni.

Zestaw meblowy Kubuś i Przyjaciele od firmy Meblik

Grawerowany wzór na meblach

Zestaw meblowy Sawanna od firmy Meblik

Zestaw meblowy Bianco Fiori/Mobile od firmy Meblik

Leave a Reply