Aranżacja wnętrz jak z komiksu

Mocne akcenty kolorystyczne i zabawne grafiki, ozdabiające ściany mogą stać się idealnym motywem przewodnim do aranżacji mieszkania czy domu. Zwłaszcza, jeśli domownicy, szczególnie najmłodsi, uwielbiają komiksy i gustują w stylu pop-art.

Aranżację wnętrz należy rozpocząć od zastanowienia się nad tym, co nam się tak naprawdę podoba. Ważne, aby wnętrza odzwierciedlały preferencje domowników. Moda i trendy przemijają, własny styl pozostaje na długie lata.

fot. Minka Kids

fot. Minka Kids

fot. Minka Kids

fot. Minka Kids

Postaw na ekologię

Tapety wcale nie muszą się wiązać z długotrwałym montażem opartym na szkodliwym dla naszego zdrowia kleju. Produkty marki Minka są w pełni ekologiczne. Przede wszystkim zostały pokryte neutralnym klejem, który jest aktywowany za pomocą wody. W efekcie nie ulegają one uszkodzeniu podczas ich nakładania.

W jaki sposób zamontować tapetę? – Należy namoczyć ją w wodzie na kilkanaście sekund, a następnie położyć na ścianie i wygładzić gąbką. Podobnie jest ze zdejmowaniem tapety. Tutaj także wystarczy spryskać ją wodą lub namoczyć gąbką i delikatnie zeskrobać – mówi Dominik Kucharczyk, ekspert marki Minka Kids (http://www.minka.pl/).

Leave a Reply