Akcesoria szkolne dla młodych fashionistów

Warto wyposażyć dzieci w produkty, które pomogą zorganizować środowisko nauki, jak i uprzyjemnić czas spędzony na lekcjach oraz przerwach.

O ciekawych gadżetach szkolnych i nie tylko opowiada Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Plecak od Bonami.pl

W zdrowym ciele – zdrowy duch…

…a w zdrowym duchu – chłonny umysł. Najczęściej powtarzaną fraza brzmi „śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia”, który daje energii na spędzenie dnia. Najpierw szkoła, później hobby, spotkania z koleżankami i kolegami. Przy tak aktywnym trybie życia ważne jest, by młodsi oraz starsi uczniowie zawsze mieli przy sobie drugie śniadanie. Wielu niejadków rezygnuje z domowych posiłków na rzecz niezdrowych przekąsek. Prostym sposobem na zachęcenie dzieci do jedzenia jest… ciekawe opakowanie posiłku.

Firma Monbento przygotowała pojemniki Monbento Tresor. Dzięki wymiennym obrazkom zwierząt i bajkowych postaci umilą one malcowi czas posiłku. Dla tych poważniejszych i starszych przygotowano model Monbento Original – dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, złożony z dwóch hermetycznych komór, które trzyma w całości praktyczna gumka spinająca. Solidne wykonanie sprawi, że starannie zapakowany przez rodzica posiłek zachowa swoją formę podczas noszenia w plecaku. Pojemniki są trwałe i hermetycznie zamykane, a dodatkowo można je myć w zmywarce – mówi Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Dla tych, którzy zadowolą się w szkole jedynie kanapką, Bonami.pl przygotowało chusty śniadaniowe Boc’n Roll. Być może niejeden rodzic pamięta jeszcze problemy z czasów swojego dzieciństwa, gdy sterty papieru śniadaniowego i woreczków wypełniały mu kieszenie podczas lekcji, bo kosz na śmieci, jak na złość, nie chciał pojawić się w pobliżu po skończonym posiłku. Ten sprytny wynalazek eliminuje problem raz na zawsze. Może też służyć jako podkładka na okruszki, którą łatwo złożyć i uprać w domu, aby była gotowa do ponownego użycia.

Napoje pod kontrolą

Jeśli nasze dziecko zabiera ze sobą napoje, dobrym rozwiązaniem będzie butelka wielokrotnego użytku Positive Light Blue. Jest ona bardzo lekka i wytrzymała. Gdy jednak potrzeba, aby napój zachował wyższą temperaturę, nieoceniony okaże się termos Twizzy. Zimne napoje pozostaną orzeźwiające, a gorące zachowają swoją temperaturę nawet do 6 godzin. Mamy też pewność, że dziecko nie poparzy się spożywając napój, a specjalny system zamykania i korek dają gwarancję, iż nie uroni ani kropli napoju, pozostawiając książki i zeszyty w nienagannym stanie.

Moda przede wszystkim

Młodzi fashioniści na pewno polubią dopasowany do pleców model plecaka Daisy Blue Globby. Jest to unikalna kompozycja prostych, wygodnych materiałów z nowoczesnym designem. Plecak dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, które podkreślą unikalny styl każdego ucznia. Całość wykonana jest ręcznie. Nie bez znaczenia jest również możliwość zmieszczenia notebooka 13′ – dodaje Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl. Dla bardziej zwariowanych Bonami.pl przygotowało kolekcję Pixel bags, czyli saszetki i plecaki wyróżniające się intrygującym wzorem pikseli przedstawiających zwierzęta, ikony czy postaci z kreskówek i gier.

Miejsce do nauki

Po każdym powrocie ze szkoły przychodzi czas na odrabianie zadań domowych, naukę lub czytanie książek. To, w jaki sposób zorganizujemy dziecku środowisko nauki, może znacząco wpłynąć na komfort czasu spędzanego przy lekturach.

Najważniejsze jest biurko. Jego właściwy wybór może sprawić, że dziecko będzie siadało do lekcji chętnie i z entuzjazmem. Focus Home Office to prostota wykonania i praktyczność w jednym. Spora ilość dostępnych przegródek i półek sprawi, że książki będą poukładane. Gdyby jednak przegródki nie wystarczyły, komplet 2 drewnianych pojemników Organize zapewni wystarczającą ilość miejsca na notatki i gadżety każdego ucznia.  Natomiast w obliczu narastającej sterty zbędnych papierów, nieoceniony okaże się kosz Bin Bin.  Jest on stylizowany na pogniecioną kartkę papieru, dzięki czemu spodoba się każdemu domownikowi. Nieszablonowy projekt z pewnością pobudzi wyobraźnię dziecka udowadniając, że nawet najprostsze przedmioty mogą przyjąć oryginalną formę – mówi Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Dziecięcy plan tygodnia obfituje w wiele wydarzeń, które ulegają częstym modyfikacjom. Dzięki tablicom Mind Wall dziecko z łatwością zapanuje nad swoimi zadaniami, a frajda z pisania po nich różnymi kolorami kredy sprawi, że ważne sprawy pozostaną w pamięci na dłużej.  Innym, równie ciekawym rozwiązaniem jest tablica Krok Black. Dzięki magnetycznym magnesom żadna ważna uroczystość nie umknie uwadze dziecka. Odstające od powierzchni kalendarza magnesy da trójwymiarowy, przykuwający uwagę efekt, który spodoba się wszystkim kolegom i koleżankom.

Akcesoria szkolne od Bonami.pl

Skompletowanie odpowiedniej wyprawki do szkoły, jak i miejsca nauki w domu z pewnością wspomoże dziecko i pozwoli czuć mu się dobrze. Więcej inspiracji i produktów, które pozwolą wejść z uśmiechem w nowy rok szkolny znajduje się na Bonami.pl

Pojemnik na drugie śniadanie Monbento Tresor Kiwi, Bonami.pl – 70zł
Pojemnik na drugie śniadanie Monbento Tresor Rapsberry, Bonami.pl – 70zł
Pojemnik MB Original Bento, Bonami.pl – 100zł
MB Original Bento, Bonami.pl – 93zł
MB Graphic Tree girl, Bonami.pl – 100zł
Chusta śniadaniowa Boc’n Rol, Bonami.pl – 39zł
Butelka Monbento Positive Light Blue, 330ml, Bonami.pl – 47zł
Butelka Monbento Positive Pink, 330 ml, Bonami.pl – 47zł
Tablica Mind Wall, Bonami.pl – 179zł
Plecak Daisy Blue Globby, Bonami.pl – 399zł
Pixel bags, saszetka, Bonami.pl – 39zł
Pixel bags, plecak, Bonami.pl – 89zł
Pojemnik śniadaniowy Yo2GO, Bonami.pl – 89zł
Termos Twizzy Vale, Bonami.pl – 78zł
Biurko Focus Home Office Pure White Oak, Bonami.pl – 2179zł
Komplet 2 drewnianych pojemników Organize, Bonami.pl – 69zł
Kosz na śmieci Essey Bin Bin, Bonami.pl – 139zł
Magnetyczny kalendarz Krok Black, 30×100 cm, Bonami.pl – 269zł
Kubki na ołówki Pen Pen czarny, czerwony i biały, Bonami.pl – 59zł/szt.

Leave a Reply