Dziecięcy fotel do zadań specjalnych

Opublikowany: lt. 23 2017 przez admin

Dzieci coraz więcej czasu spędzają w pozycji siedzącej w domu, przed komputerem czy w szkole. Niestety przyczynia się to do problemów z kręgosłupem i zaburzeń w prawidłowym rozwoju dziecka. Można temu zaradzić, wybierając odpowiednie meble. Należy zwrócić szczególną uwagę na fotele, które powinny wspomagać rozwój dziecka i zapobiegać problemom z kręgosłupem w przyszłości.

SWOPPSTER, Aeris

 

Zdrowie dziecka na pierwszym miejscu

Krzesło SWOPPSTER stanowi idealne rozwiązanie tej kwestii, zapewniając zdrowe i aktywne siedzenie. Jego oryginalna konstrukcja zachęca do nieustannej zmiany pozycji w trzech płaszczyznach, co wzmacnia mięsnie, poprawia krążenie krwi i zapewnia niesamowitą dawkę zabawy!

Fotel gotowy na wszystko

SWOPPSTER przeznaczony jest dla dzieci o wadze 15-50 kg. Dzięki unikatowej konstrukcji jest również odporny na najbardziej szalone pomysły nastolatków. Tkanina microvelour jest przyjemna w dotyku, wytrzymała, a co najważniejsze łatwa do utrzymania w czystości – jest odporna na ponad 150 tysięcy cykli ścierania! Dzięki wymienionym elementom oraz solidnej budowie krzesła dziecko będzie mogło bawić się do woli, a rodzice będą spokojni o jego zdrowie i bezpieczeństwo.

SWOPPSTER, Aeris

Zachęcamy do obejrzenia video z wizualizacją na temat wpływu siedzącego trybu życia na nasz organizm:

http://www.youtube.com/embed/v2mxJO49UAc?list=UU5jlMfQJXRQrhtxr4mKfvNg

Kategoria: Meble dla dzieci
Tagi: , ,

Komantarz

*

*